Аячо уволни Раванели
Старши-треньорът на Аячо Фабрицио Раванели напусна своя пост. Под ръководството на италианския специалист, който пое тима през август, корсиканци спечелиха само една среща, четири завършиха наравно и претърпяха седем загуби, в това число последните си пет двубоя.
"Искам да благодаря за доверието на ръководството на клуба и феновете. Много съжалявам, че не успях да поведа отбора към успехи", заяви Раванели.
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Ривър Плейт назначи Едуардо Коудет за нов старши треньор
- Контузия за Роналдо, но Мондиал 2026 не е под въпрос
- Спортинг повали Порто с дузпа на Луис Суарес в първия полуфинал
- Роналдо остана в Рияд въпреки ракетните удари в региона
- Ubi maior, minor cessat
- Роналдо спешно напусна Саудитска Арабия след атаки с дронове
- След тежката катастрофа: Антонио намери нов отбор
191
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
04.11.2013 в 00:31
Успех Рава! Ти си роден победител