Манчини може да напусне Галатасарай при оферта от топ отбор
Старши-треньорът на Галатасарай Роберто Манчини може да разтрогне договора си с истанбулския клуб в случай, че получи оферта от водещ европейски отбор, съобщава днешната италианска преса. Според информацията, това е записано в условията на договора на 48-годишния специалист с "Чим Бом".
По-рано се появиха съобщения, че Манчини има право да разтрогне договора си в случай, че получи предложение да оглави националния отбор на Италия, който може да бъде напуснат от Чезаре Прандели след края на Мондиал 2014.
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Ривър Плейт назначи Едуардо Коудет за нов старши треньор
- Контузия за Роналдо, но Мондиал 2026 не е под въпрос
- Спортинг повали Порто с дузпа на Луис Суарес в първия полуфинал
- Роналдо остана в Рияд въпреки ракетните удари в региона
- Ubi maior, minor cessat
- Роналдо спешно напусна Саудитска Арабия след атаки с дронове
- След тежката катастрофа: Антонио намери нов отбор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]