Реал се съгласи да продаде Ди Мария на Галатасарай
Реал Мадрид и Галатасарай достигнаха принципна договореност за трансфера на аржентинския полузащитник Анхел Ди Мария, съобщават турски източници. Според информацията, двата клуба са изгладили всички детайли по трансфера на играча и сега се очаква мнението на самия футболист.
По-рано бе съобщено, че лондонския Арсенал се интересува от Ди Мария, но английския клуб предложи 30 милиона евро за аржентинския национал, докато испанците настояваха за 40 милиона, което предопредели изхода на първоначалните преговори.
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
- Шаби Алонсо има десет дни, за да спаси работата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]