Мартинес: Информацията, че напускам Порто e далече от истината
Нападателят на Порто Джексон Мартинес коментира слуховете, че ще напусне Порто. Както е известно, тази сутрин в медийното пространство се появиха слухове, че колумбийският национал е приел предложението на Наполи и е готов да сключи петгодишен договор с италианския клуб, където ще получава по 2 милиона евро на година.
"Информацията за моята продажба е далече от истината. Засега оставам в Порто", написа Мартинес на страницата си в Twitter.
В същото време няколко португалски издания съобщават, че "лисабонските дракони" няма да правят никакви отстъпки по отношение продажбата на Мартинес и продължават да настояват, че трябва да получат 45 милиона евро за своя футболист, което значително се разминава с предложението на Наполи.
- Конте: Не заслужавахме да загубим от Болоня
- Болоня шокира Наполи с победен гол в добавеното време
- Анонс на 36-ти кръг на Серия А
- Скандал в Италия: разследват бивш съдийски шеф заради разговори с VAR
- Комо спря Наполи, битката за върха остава отворена
- Анонс на 35-ти кръг на Серия А - срещите в събота
- Революция или как Де Лаурентис иска да промени футбола
- Конте разкритикува Лукаку заради конфликт с Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]