Динамо и Волга врътнаха равенство на старта в Русия (видео)

Сезонът в руската Премиер Лига започна с равенство - 2:2 между отборите на Динамо Москва и Волга. Всичките попадения в този мач бяха отбелязани през първото полувреме. Гостите от Волга поведоха с 2:0 след само три минути игра.

Още във втората минута Александър Шуленин бе точен с удар почти от голлинията, след като негов съотборник игра с глава след центриране от корнер. Само 60 секунди по-късно Мулумба Мукенди реализира второ попадение за Волга.

Домакините бързо успяха да стигнат до равенство. В 28-ата минута новото попълнение на Динамо - Алан Касаев реализира за московчани, след като получи топката отляво, нахлу в наказателното поле на гостите и с хубав удар прати топката в мрежата. Само три минути след това украинският ветеран Андрий Воронин бе точен за крайното 2:2.