Зенит може да предложи 8 милиона за защитник на Севиля
Защитникът на Севиля Федерико Фасио вероятно ще напусне клуба през зимният трансферен прозорец, съобщава Estadio Deportivo. Интерес към 25-годишният футболист има от Аржентина, Германия и Русия. През миналата седмица Хофенхайм предлож 6 милиона евро за играча, но испанския клуб отклони предложението.
Очаква се в близко време Зенит да направи официална оферта за трансфер, като руснаците са готови да заплатят за Фасио 8 милиона евро.
В Русия защитникът ще получи и по-добри условия по личния си контракт, допълва изданието.
- Севиля назначи Луис Гарсия до 2027 година
- Севиля уволни Алмейда след серия от слаби резултати
- Валенсия нанесе тежък удар на Севиля и пое глътка въздух в битката за оцеляване (видео)
- Анонс на 29-ти кръг на Ла Лига
- Барселона гони четвърта поредна победа в Ла Лига срещу Севиля
- Анонс на 28-ми кръг на Ла Лига – срещите в неделя
- Ветераните решиха всичко: Севиля и Райо си поделиха точките
- Анонс на 27-ми кръг на Примера дивисион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]