Аякс спечели дербито с ПСВ
Аякс спечели с 3:1 дербито на Холандия срещу ПСВ Айнховен. На "Амстердам Арена" домакините заслужено се поздравиха с трите точки и дори могат да съжаляват, че не записаха по-изразителна победа. Българският защитник на гостите Станислав Манолев остана на резервната скамейка и не се появи в игра.
След половин час игра Сим де Йонг с глава откри резултата - 1:0. В 36-ата минута гостите стигнаха до изравнително попадение, след като точен бе Джърмейн Ленс - 1:1. В 72-ата минута Хосен отново изведе Аякс напред в резултата, а в 87-ата минута Фишер оформи крайното 3:1.
- От Ал-Итихад не изключват трансфер на Винисиус в Саудитска Арабия
- Пиърс Морган: Роналдо е най-великият голмайстор в историята
- Роналдо с нов рекорд в световния футбол
- Кристиано Роналдо с нови два гола за Ал-Насър
- Онана: Преживявам най-хубавия период от живота си
- Бивш треньор на Тотнъм оглави Колорадо Рапидс
- Шампионът на Полша се подсилва с бивш капитан на Левски?
- Генк обяви името на новия старши-треньор
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]