Ибрахимович отново се заяде с Барселона
Нападателят на Пари Сен Жермен Златан Ибрахимович продължи със своите атаки по Барселона. Определено шведският национал не успя да преглътне факта, че изкара на "Камп Ноу" само едни сезон и след неразбирателство с Гуардиола, от 2010/11 премина под наем в Милан, откъдето по-късно закупиха трансфера му.
"Балотели в Мадрид? Не го виждам там, повече му подхожда Барселона. Посредствен отбор, посредствен играч", заяви Ибрахимович за Diario Deportivo.
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]