Известни са имената на евентуалните съперници на Челси на Световното клубно първенство
Станаха известни имената на евентуалните съперници на победителя в УЕФА Шампионска лига Челси за полуфинала на Световното клубно първенство, което ще се проведе през декември в Япония. „Аристократите" ще играят на 13 декември срещу победителя от четвъртфинала между мексиканския Монтерей и отбора, който спечели Шампионската лига на Азия. Този тим ще стане известен на 9 ноември, когато ще се играе финалът в турнира.
В другия полуфинал на 12 декември бразилският Коринтианс ще срещне шампиона на Океания Оукланд Сити от Нова Зеландия или носителя на титлата на Япония. Съперникът на бразилците пък ще стане известен на 6 декември, когато новозеландския и японския шампион премерят сили.
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]