Трансферът на Мело в Галатасарай се провали
Трансферът на Фелипе Мело в Галатасарай се провали, съобщи Miliyet. Според информация на авторитетното турско издание, двата клуба не са успели да постигнат съгласие относно цената на прехода на полузащитника.
Торинци са намалили своите изисквания от 13 на 8 милиона евро, но въпреки това Галатасарай не възнамерява да предлага повече от 6 милиона.
Другият проблем е, че компания Promoesport, представляваща интересите на играча иска 1,2 милиона комисионна, която трябва да бъде заплатена на агента на футболиста.
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
- Арсенал следи ситуацията около Душан Влахович
- Фиорентина шокира Юве в Торино и заплете битката за Шампионска лига
- Анонс на 37-ми кръг на Серия А
- Ювентус подготвя оферта за Алисон Бекер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]