Станаха ясни финансовите параметри на трансфера на Силва
Милан обяви на официалния си сайт, че е продал защитника Тиаго Силва на френския Пари Сен Жермен за сумата от 42 милиона евро. Както е известно, малко преди 20:00 часа българско време французите обявиха, че са подписали с бразилския бранител като финансовите параметри на сделката не бяха съобщени.
Това обаче направи Милан, който на официалния си сайт потвърди информацията. Според италианците, бразилецът е продаден за 42 милиона евро, а заплатата, която Силва ще получава в Париж е 7.5 милиона евро на сезон.
- Милан е на крачка от трансфера на Гонсало Рамош
- Милан започва нова ера! Масимо Калвели е новият изпълнителен директор на „росонерите“
- Милан отхвърли оферта от Ню Йорк Сити за Кристиан Пулишич
- Аморим иска двама от Спортинг в Милан
- Аморим иска да се събере с Угарте
- Наполи се разбра с Алегри, остава само раздялата с Милан
- Милан официално назначи Рубен Аморим
- Милан е близо до назначаването на Рубен Аморим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]