Диара може да продължи кариерата си в Турция
Полузащитникът на Реал Мадрид Ласана Диара се намира в сферата на интересите на турския гранд Фенербахче, съобщи интересната новина Fotomaç. Според информацията, клубът от Истанбул е готов да похарчи за привличането на 24-годишния футболист от националния тим на Франция сумата от 8 милиона евро.
В сегашния сезон Диара проведе за Реал 17 мача в Примера дивисион, а договорът му с мадридския клуб изтича през 2013 година.
- Бенфика е фаворит да вземе под наем талант на Реал Мадрид
- Реал Мадрид подготвя три изходящи трансфера по настояване на Моуриньо
- Марсилия иска ненужен на Моуриньо защитник на Реал Мадрид
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Куртоа приветства назначението на Ван Бомел
- Реал Мадрид постигна споразумение за трансфера на Ян Диоманде
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Бъдещето на Винисиус може да повлияе на трансфера на Хулиан Алварес
209
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]