Две дузпи помогнаха на Стяуа да победи Левски в контрола

Левски загуби с 1:2 от румънския Стяуа в третата контрола на българите в Анталия. "Сините" започнаха по-добре срещата и откриха резултата с гол на Иван Цветков в 38-ата минута. Тони Калво се отчете с асистенция. Две минути по-късно Пабло Брандан бе подкосен от играч на Левски в наказателното поле на българите и главният рефер посочи бялата точка.

Танасе превърна дузпата в гол и по този начин изравни - 1:1. Отново от дузпа румънците вкараха гол, за да стигнат до обрата в този мач. Това стана след почивката - в 75-ата минута, когато точен за 1:2 бе Раул Русеску.

Това е втора загуба за Левски в контролите на турска земя, след като "сините" завършиха наравно 1:1 с руския Рубин Казан и допуснаха поражение с 1:2 от украинския Таврия.