Хичо носи победата на Касъмпаша
Николай Димитров вкара гол за Касъмпаша и по този начин помогна за победата с 2:1 срещу Газиантеп ББ в среща от 10-тия кръг на турската Първа лига. Това бе осмо попадение за Хичо в първенството от началото на сезона.
Йълдъръм откри резултата в полза на Касъмпаша в 19-ата минута, но в 27-ата Алтинтеп се разписа за Газиантеп и по този начин възстанови равенството. Касъмпаша се добра до победата, след като в 70-ата минута Николай Димитров реализира дузпа и по този начин донесе победата на своя тим. Тимът на Димитров и Георги Сърмов събра актив от 17 точки и в момента се намира на 5-то място във временното класиране.
- Интер Маями преговаря с Каземиро
- Женският футбол счупи рекорд: договор за близо 7 милиона евро
- Бешикташ се насочва към Садио Мане
- Интер Маями кръщава трибуна на името на Меси
- Ал-Итихад се насочва към Каземиро и Салах
- Ланг се размина с ампутация след ужасяваща травма на „Анфийлд“
- Александър Усик с нова роля в украинския футбол
- Гризман поема към САЩ – договор с Орландо Сити е на финалната права
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]