Ясно е кога саудитците възнамеряват да завършат трансфера на Салах
Саудитската професионална лига води активни преговори с водещите клубове в страната относно потенциален отбор, който да привлече крилото Мохамед Салах от Ливърпул това лято. Ал-Итихад преди това беше смятан за водещ претендент за 33-годишното крило, но Ал-Наср също е сред претендентите, според TEAMtalk.
Според източника, ръководителите на Саудитската професионална лига искат трансферната сделка на египетския играч да бъде финализирана в началото на трансферния прозорец. Те искат да избегнат превръщането на този трансфер в дълга сага, която може да продължи до края на лятото.
Публично, мърсисайдци отбелязват, че Салах остава важна част от проекта, но вътрешно клубът се подготвя за напускането на нападателя през следващия трансферен прозорец.
- Слот предупреди за ада в Истанбул
- Галатасарай – Ливърпул: тежко гостуване за „червените“ в Истанбул
- Ман Сити срещу Ливърпул на 1/4-финал за Купата на Англия
- Робъртсън: Искам да печеля трофеи с Ливърпул
- Бомба на „Анфийлд“: Шаби Алонсо се договори с Ливърпул
- Ливърпул се свърза с агентите на Диаби
- Реал Мадрид поднови интереса си към Конате
- Робъртсън отказал на Тотнъм и останал верен на Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]