Трансферът на Нунес изключва прехода на Лева в Ал-Хилал
Трансферът на нападателя Дарвин Нунес от Ливърпул в Ал-Хилал изключва преминаването на нападателя на Барселона Роберт Левандовски в саудитския клуб, който прояви интерес към полския футболист през последните седмици, съобщава Sport.es.
Според източника, Ал-Хилал е проучвал възможността да придобие Левандовски това лято, въпреки нежеланието на 36-годишния футболист да напусне "блаугранас“. Барселона не изключва удължаване на договора на играча, но решението по този въпрос ще зависи от представянето му през следващия сезон. Настоящият трудов договор на нападателя с клуба е до лятото на 2026 г.
Миналият сезон полският нападател изигра 52 мача във всички турнири, в които отбеляза 42 гола и направи три асистенции. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 12 милиона евро.
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Съпругата на Рафиня: Ти си неуморим и непобедим, ще се завърнеш като феникс
- Френки де Йонг: Много хора гледат футбол, но не го разбират
- Рафиня пропуска мача с Шотландия, в Бразилия се надяват да бъде готов за осминафиналите
- Притеснение за Бразилия: Рафиня започна лечение след контузия на Световното първенство
- Кристенсен остава в Барселона до 2028 година след значително намаление на заплатата
- Съблекалнята на Барса иска Алварес: Гави, Араухо и Кубарси открито подкрепиха трансфера
- Кубарси: Трябва да покажем повече устойчивост срещу Саудитска Арабия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]