Моуриньо възнамерява да се завърне в Португалия
Старши -треньорът на Фенербахче Жозе Моуриньо възнамерява да се завърне в Португалия, съобщава Fichajes. Според източника, 62-годишният специалист възнамерява да завърши работата си в Турция и да се върне в родината си. Жозе може да ръководи португалския национален отбор или някой от топ клубовете в страната.
Моуриньо е начело на Фенербахче от лятото на 2024 година. Под негово ръководство истанбулският отбор е спечелил 35 пъти и е претърпял 9 загуби в 62 мача.
- Естудиантес спечели титлата в аржентинската Клаусура
- ПСЖ срещу Фламенго във финала на Междуконтиненталната купа
- Бившият халф на Челси Оскар ще прекрати кариерата си
- Бензема: Нивото в Саудитска Арабия е близко до европейските
- Комисар на МЛС: Ще посрещнем Салах с отворени обятия.
- Интер Маями откупи договора на Де Пол и иска да удължи този на Суарес
- Саудитски клуб предлага на Салах 120 млн. паунда годишно
- Бензема не е получил предложение за удължаване на договора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]