Бенфика иска да си върне Фелиш
Нападателят на Челси Жоао Фелиш може да се завърне в Бенфика. Португалците разчитат да придобият играча за 20 милиона евро. Това съобщи изданието AS в социалната мрежа X (бивш Twitter).
Бенфика предлага на футболиста договор до 2031 г. По-рано Фелиш се изказа добре за старши треньора на португалския отбор Бруно Лаже и говори за желанието си някой ден да се завърне в лисабонския клуб.
Играчът бе в системата на Бенфика от 2015 до 2019 г., след което премина в Атлетико Мадрид за 127,5 милиона евро, но не се утвърди в отбора на Диего Симеоне. Нападателят на Челси прекара половината от миналия сезон в Милан, като отбеляза два гола в 15 мача от Серия А.
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]