Ал - Насър е готов да плати 73 млн. за играч на Арсенал
Ал-Насър иска да привлече крилото на Арсенал Габриел Мартинели, съобщава talkSPORT.
Клубът от Близкия изток е готов да похарчи 73 милиона паунда за този трансфер, който може да се превърне в рекордна продажба за "артилеристите“. Саудитската лига отвори трансферния прозорец по-рано от обичайното - на 3 юли, което е 17 дни по-рано от обичайния краен срок. Вариантът с Мартинели е алтернатива на Луис Диас от Ливърпул, чиято трансферна работа в момента далеч не е успешна. Отбелязва се, че лондончани нямат намерение да се разделят с футболиста.
Миналият сезон Мартинели изигра 51 мача за Арсенал във всички състезания, отбелязвайки 10 гола и давайки шест асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до юни 2027 г. Интернет порталът Transfermarkt оценява стойността на играча на 55 милиона евро.
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Едегор: Не направихме достатъчно, за да победим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]