Стана ясно защо Моуриньо иска Уокър
Старши- треньорът на Фенербахче Жозе Моуриньо иска да покани 35-годишния десен бек на Манчестър Сити Кайл Уокър в клуба, тъй като смята, че играчът би бил идеален за неговия модел на игра. Това съобщи A Spor в социалната мрежа X (бивша Twitter).
Според източника, португалският специалист иска да използва англичанина на десния фланг, когато Фенербахче е разположен с трима защитници, и да го премести на позицията на дясно крило, когато е необходимо.
Договорът на Уокър с "гражданите“ е до лятото на 2026 г. Защитникът играе за Манчестър Сити от 2017 г. Заедно с "гражданите“ Уокър е бил шампион на Англия шест пъти. Според информация, представена в портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 4 милиона евро.
По-рано медиите съобщиха, че турският гранд преговаря за трансфер с Уокър.
- Ман Сити ще удари Тотнъм като гост
- Гуардиола: Доволни сме, че попаднахме в челната осмица
- Ман Сити се справи с Галатасарай и е на осминафинал
- Гуардиола: Съдиите се защитават взаимно, но аз защитавам клуба си
- Пеп: Холанд ще вкарва до края на живота си
- Сити у дома ще страда срещу Галатасарай
- Андерсън е склонен на трансфер в Ман Сити
- Ман Сити се интересува от Трент
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]