Ал-Хилал реагира на победата над Ман Сити с фраза на Коби Брайънт
Пресслужбата на футболния клуб Ал-Хилал, след победата в мача с Манчестър Сити (4:3), припомни известната фраза на известния играч от Националната баскетболна асоциация (НБА) Коби Брайънт.
"Работата все още не е завършена“, съобщи Ал-Хилал в изявление.
Брайънт каза същото, когато по време на пресконференция на финалите на НБА през 2009 г. го попитаха защо не изглежда щастлив. Отборът на Брайънт, Лос Анджелис Лейкърс, водеше в серията с 2:0 по това време. Лейкърс в крайна сметка спечелиха серията, а Коби спечели четвъртата си шампионска титла.
Ал-Хилал победи Манчестър Сити на 1/8-финалите на Световното клубно първенство.
- Гуардиола: Салах е абсолютна легенда на Ливърпул и Висшата лига
- Слот: Ливърпул трябва да играе срещу Сити както срещу Галатасарай
- Манчестър Сити предложи нов договор на Родри
- Гуардиола ще реши бъдещето си след края на сезона
- Ман Сити ще отстрани Ливърпул
- Манчестър Сити попита Гуардиола дали ще остане или ще напусне
- Ман Сити е готов да се раздели със Стоунс като свободен агент
- Тухел предупреди: мястото на Фодън за Мондиал 2026 не е гарантирано
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]