Гьокереш отказа да се върне в Спортинг за летния лагер
Нападателят на Спортинг Виктор Гьокереш най-накрая реши да не се връща в лисабонския клуб, за да се подготви за новия сезон, съобщава Record.
Източникът съобщава, че шведският нападател вече е информирал ръководството за решението си след изявленията на президента на клуба.
Гьокереш смята, че ръководството на клуба е нарушило споразумението, постигнато миналата година, което предвиждаше евентуален негов летен трансфер. Твърди се, че самият играч е уморен от ситуацията и няма намерение да играе отново на терена с фланелка на Спортинг.
По-рано президентът на Спортинг Фредерико Варандас заяви, че Виктор няма да напусне клуба за 60+10 милиона евро.
- Тръмп ще получи Наградата за мир на ФИФА
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Фламенго стана шампион на Бразилия
- Спечелил Купата на МЛС оглави Селтик
- УЕФА обмисля евентуално отстраняване на Израел
- Викинг стана шампион на Норвегия
- Неймар говори за контузията си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]