Галатасарай обяви за преговори със Сане
Галатасарай обяви началото на преговори с крилото на Байерн Мюнхен Лерой Сане. Турският клуб съобщи още, че играчът вече е пристигнал в Истанбул.
"Започнаха официални преговори с футболиста Лерой Сане относно трансфера му в нашия клуб. Лерой Сане, с когото започнахме преговори за трансфера, е в Истанбул!“, написа Галатасарай на страницата си в социалната мрежа X.
Преди това се съобщаваше, че Сане ще подпише договор с турския шампион до лятото на 2028 г. Очаква се футболистът да напусне настоящия си клуб преди началото на Световното клубно първенство през 2025 г. в САЩ. Нека припомним, че договорът на Сане с Байерн изтича през юни 2025 г.
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Байерн приключи годината с доста добра победа
- Атлетико Мадрид обмисля да привлече халф на Байерн
- Байерн бързо ще се върне към победите
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Нойер е аут за неопределено време
- Компани: Трябваше да се справим по-добре
- Дузпа в края спаси Байерн от излагация срещу последния в класирането
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]