Жоао Фелиш може да премине във Фламенго
Португалският нападател Жоао Фелиш, който е под наем в италианския клуб Милан, може да премине във Фламенго. Това съобщи журналистът Вене Касагранде в социалната мрежа X (бивша Twitter).
Според източника, червено-черните вече преговарят за този трансфер. Бордът на директорите на бразилския клуб вижда Жоао като идеално попълнение в състава си: млад играч в добра физическа форма и с богат опит в кариерата си. Фламенго обмисля варианта за наемане на португалеца с опция за откупуване. Отбелязва се, че Бенфика също проявява интерес към футболиста.
Фелиш е собственост на Челси, а в 36 мача този сезон играчът е отбелязал осем гола и е направил три асистенции.
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
- Галатасарай отправи оферта за Фофана
- Алегри: Майнян ни опази живи
- Милан с обрат срещу Комо
- Милан ще обяви новия договор на Майнян в следващите дни
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]