Фламенго продължава преговорите с Жоржиньо
Бразилският отбор Фламенго продължава преговорите с представители на халфа на Арсенал Жоржиньо.
Договорът на Жоржиньо с Арсенал изтича в края на този сезон и е малко вероятно да бъде подновен.
Преди това пресата съобщи, че Жоржиньо се е съгласил да премине във Фламенго, но в действителност преговорите продължават. Бразилският клуб се надява да подпише с 33-годишния футболист навреме за Световното клубно първенство.
"Ако Жоржиньо се премести, това ще е след края на европейския сезон. Да се надяваме преди Световното клубно първенство“, заяви спортният директор на Фламенго Жозе Бото.
Да добавим, че Жоржиньо е изиграл 26 мача за Арсенал във всички състезания този сезон.
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Маркиньос: Луис Енрике е треньор от най-висока класа, а Дембеле и Кварацхелия са лидери
- Едегор: Готови сме за финала, атмосферата в отбора е невероятна
- Сака: Мечтая за този момент от седемгодишен
- Галас: Арсенал заслужено стана шампион, но няма да доминира във Висшата лига
- Маркиньос: Нищо не е различно от миналата година
- Играчите на ПСЖ ще получат по 1 милион евро при триумф над Арсенал
- Маркиньос: Не всеки сезон играеш финал в Шампионска лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]