Манолев не играе за националния отбор, но бе титуляр при равенсто на ПСВ (видео)

Българският защитник Станислав Манолев игра цял мач при равенството на своя ПСВ Айндховен - 3:3 с ВВВ Венло. ПСВ взе преднина от 2 гола. Ола Тойвонен откри резултата в 11-ата минута, а Мертенс удвои в 34-ата. Само за 8 минути след началото на второто полувреме ПСВ допусна цели 3 попадения в мрежата си.

Де Регт намали на 1:2 в 48-та минута, Нофор изравни в 52-та, а след минута Йошида вкара за трети път топката в мрежата на вратаря Титон. Манолев и компания стигнаха до равенството чрез гол на Вилфред Бума, който оформи крайното 3:3 в 76-та минута. След това равенство ПСВ е на пета позиция с 10 точки от 5 мача. ВВВ Венло е 16-ти с 3 точки.