40-годишният Роналдо вкара своя 926-ен гол в кариерата си
Кристиано Роналдо отново отбеляза гол, но Ал Насър завърши 2:2 срещу Ал Шабаб в среща от 24-ия кръг на първенството по футбол на Саудитска Арабия.
За португалецът това е третия си сезон за Ал Насър.
Кристиано Роналдо започна титуляр и остана на терена до 70-ата минута, когато бе заменен от Джон Дюран.
Нападателят написа публикация в профила си в платформата Х след срещата: “Ще продължим да се борим".
По време на кариерата си Роналдо отбеляза 791 гола на клубно ниво и още 135 за националния отбор на Португалия.
Ал-Насър е четвърти в класирането на първенството на Саудитска Арабия. Отборът събра 48 точки в 24 мача. Ал-Шабаб има 40 точки след 24 мача и е на шесто място. Ал-Итихад е на първо място с 58 точки от 24 мача.
- Интер Маями се е насочил към участие в Копа Либертадорес
- София ще бъде домакин на Общото събрание на Асоциацията на Европейските лиги
- Нани ще се присъедини към казахстанския Актобе
- Бешикташ се интересува от защитник на Реал Мадрид
- Меси отказал 1.4 млрд. от Ал-Итихад
- Треньори без заплати или венецуелският футбол при Мадуро
- Порто победи Бенфика в 1/4-финалите за Купата на Португалия
- Аякс обяви трансфера на сина на Ибра
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]