Моуриньо: Всички викаха „Ямал” на Еврото, но аз харесвам Нико Уилямс
Старши -треньорът на Фенербахче Жозе Моуриньо отбеляза високото футболно ниво на крилото на Атлетик Нико Уилямс преди директния мач на отборите от 6-ия кръг на генералната фаза на Лига Европа, който ще се проведе в сряда, 11 декември.
"На Европейското първенство хората викаха "Ямал, Ямал и Ямал“. Той е страхотен човек, но лично аз харесвам повече Нико (Уилямс). Надявам се накрая да облече бяла фланелка, защото в Испания подкрепям този отбор. Подкрепям Реал Мадрид“, заяви Моуриньо.
Миналото лято се появиха слухове за интерес на Барселона към 22-годишния нападател на Атлетик.
- Рашфорд: Искам да остана в Барселона
- Барса се срещна с агентите на Гехи
- Тебас: Реал Мадрид е срещу всички
- Реал Мадрид е лидер по приходи от телевизионни права
- Барса зарадва феновете за празниците с победа над Виляреал
- Станаха ясни защитниците, от които Барса се интересува най-много
- Барса променя позицията си за бъдещето на Рашфорд
- Барса се интересува от египетски талант
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]