Гьокереш: Искам да завърша този сезон в Спортинг
Нападателят на Спортинг Виктор Гьокереш отговори на въпроса дали може да премине в друг клуб през следващата зима. По-рано в медиите се появи информация за интерес към шведския футболист от Барселона, Байерн и Манчестър Юнайтед.
"Искам да завърша този сезон в Спортинг. Харесва ми тук.
Нов клуб? Ще видим като му дойде времето. Важното е, че искам да играя. Други фактори също ще повлияят“, цитира журналистът Фабрицио Романо думите на Гьокереш в социалната мрежа X (бивш Twitter).
През този сезон шведът взе участие в 18 мача във всички турнири, в които отбеляза 23 гола и четири асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 70 милиона евро.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]