Родри: Бих искал всички да присъстват на церемонията
Полузащитникът на испанския национален отбор и Манчестър Сити Родри говори за отношението си към факта, че Реал Мадрид е пренебрегнал церемонията по връчването на Златната топка.
"Какво искате да кажа? Бих предпочел, ако всички присъстваха? Разбира се да. Исках всички най-добри играчи на планетата да присъстват на вечер като тази. Най-добрият отбор на годината не присъства на церемонията, въпреки факта, че неговите представители получиха награди за най-добър треньор и голмайстор. Уважавам решението на всеки, въпреки че не бих направил същото. Те правят това, което смятат за необходимо“, заяви Родри.
- Барселона и Манчестър Сити следят датски суперталант
- Барселона влиза в битката за Гвардиол
- Манчестър Сити иска да привлече Елиът Андерсън преди Мондиал 2026
- Енцо Фернандес иска да напусне Челси, Реал Мадрид и Ман Сити следят ситуацията
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Холанд оглави класацията на Forbes за най-добре платени спортисти под 25 години
- Манчестър Сити избра Енцо Мареска за наследник на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]