Моуриньо: В Лондон само синът ми гледа турското първенство
Старши -треньорът на Фенербахче Жозе Моуриньо разкритикува съдийството в мача от 11-ия кръг на турската Суперлига с Трабзонспор (3:2).
"Най-големият скандал в мача бе дузпата, която беше отсъдена срещу нас. Слушайте, малко хора гледат турското първенство в чужбина. В Лондон сигурно само синът ми го гледа. Ще публикувам тази публикация в социалните си мрежи. Повече от 5 милиона души ще следят това съдийство и ще видят какво е турското първенство“, заяви Моуриньо.
След 11 изиграни мача Фенербахче е на второ място в класирането на турското първенство с 23 точки. Трабзонспор след подобен брой мачове е на 11-то място с 12 точки.
- Тръмп ще получи Наградата за мир на ФИФА
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Фламенго стана шампион на Бразилия
- Спечелил Купата на МЛС оглави Селтик
- УЕФА обмисля евентуално отстраняване на Израел
- Викинг стана шампион на Норвегия
- Неймар говори за контузията си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]