Севиля се пошегува с Реал Мадрид
В социалните мрежи Севиля се пошегува с Реал Мадрид. По-рано стана известно, че Лос Бланкос отмениха пътуването си за церемонията по връчването на Златната топка 2024, след като научиха за предстоящата победа на полузащитника на Манчестър Сити Родри. Нападателят Винисиус Жуниор реши да не участва в събитието, клубът и партньорите го подкрепиха.
"Администраторът няма да отиде в Париж, тъй като му беше казано, че няма да спечели Златната топка“, каза Севиля в публикация в социалната мрежа X (бивш Twitter).
- Продажбата на Севиля набира скорост
- Севиля взе своето срещу Осасуна (видео)
- Атлетико ще се възползва от кризата в Севиля
- Санчес разказа за провала на трансфера си в Ман Сити
- Санчес обясни защо е празнувал гола си срещу Барса
- Флик: Важно е да се държим заедно
- Севиля нанесе първата загуба на Барса за този сезон
- Севиля – Барса: Шампионът ще вземе трите точки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]