Родри пристигна на патерици в Париж
Полузащитникът на Манчестър Сити и испанския национален отбор Родри пристигна с патерици в хотел в Париж (Франция), където днес, 28 октомври, ще се състои церемонията по връчването на Златната топка. Испанецът е един от основните претенденти за основното отличие.
Родри получи травма на кръстната връзка в мача от 5-ия кръг на Висшата лига между Манчестър Сити и Арсенал, завършил при резултат 2:2. Най-вероятно испанецът няма да играе повече този сезон.
Напомняме, че днес, 28 октомври 2024 г., ще бъде връчена Златната топка за резултатите от миналата футболна година. Церемонията ще се състои в театър "Шатле" в Париж. Събитието е планирано да започне в 20:00 часа българско време.
По-рано в медиите се появи вътрешна информация, че Родри ще стане носител на Златната топка. Твърди се, че това силно разгневи представителите на Реал Мадрид, които бяха уверени в победата на един от техните представители, крилото Винисиус Жуниор.
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Манчестър Сити официално привлече Елиът Андерсън за 116 милиона паунда
- Джеймс Трафорд е все по-близо до трансфер в Лийдс Юнайтед
- Родри отказал нов договор с Манчестър Сити, Реал Мадрид е все по-близо
- Реал Мадрид готви оферта за Родри
- Реал Мадрид започна преговори с агентите на Родри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]