Ал-Насър и Естеглал ще играят в Дубай
Мачът на саудитския Ал-Насър, за който играе известният нападател Кристиано Роналдо, от Шампионска лига на Азия с иранския клуб Естеглал ще бъде преместен от Техеран в Дубай. Това съобщи испанското издание AS.
Според източника, причината за това решение е желанието на клуба от Саудитска Арабия да избегне игра в Иран от съображения за сигурност. Така двубоят ще се състои на 22 октомври.
Трябва да се отбележи, че по-рано Азиатската футболна конфедерация изключи индийския клуб Мохун Баган от втора дивизия на азиатската Шампионска лига поради неявяване на гостуването с иранския Трактор, което трябваше да се проведе в Табриз.
- Бешикташ се насочва към Садио Мане
- Интер Маями кръщава трибуна на името на Меси
- Ал-Итихад се насочва към Каземиро и Салах
- Ланг се размина с ампутация след ужасяваща травма на „Анфийлд“
- Александър Усик с нова роля в украинския футбол
- Гризман поема към САЩ – договор с Орландо Сити е на финалната права
- Фейнорд ще спечели „Де Класикер“
- ФИФА очаква рекордни приходи от 14 милиарда долара до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]