Салах и Де Брюйне могат да станат съотборници
Мохамед Мансур, който е съсобственик на американския клуб Сан Диего, който планира да играе в МЛС от 2025 г., е готов да финансира трансфера на крилото на Ливърпул Мохамед Салах и атакуващия полузащитник на Манчестър Сити Кевин Де Брюйне. Това съобщава TBRFootball.
Според източника, Сан Диего разбира, че може да се сблъска с конкуренция за трансфера на тези играчи от саудитски клубове. Подчертава се, че Саудитска Арабия е готова да направи Салах най-високоплатеният футболист в света, заедно с нападателя на Ал-Насър Кристиано Роналдо.
Припомняме, че договорите на Де Брюйне и Салах с техните клубове изтичат през лятото на 2025 година.
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
- Ливърпул се включи в битката за Магнес Аклиуш
- Андони Ираола: Ливърпул има нужда от ново крило и още няколко попълнения
- Fenway Sports Group преговаря за продажба на миноритарен дял от Ливърпул
- Ливърпул назначи Алехандро Росален за треньор на вратарите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]