Карсли иска да посети Саудитска Арабия заради Тоуни
Временният старши -треньор на Англия Лий Карсли заяви, че преминаването в Саудитска Арабия не слага край на международната кариера на нападателя Айвън Тоуни.
Брентфорд продаде 28-годишния Тоуни на Ал - за £40 милиона миналата седмица. Айвън отиде в Саудитска Арабия, без да получи оферти от гранд във Висшата лига.
И въпреки че Тоуни не бе повикан в отбора на Англия за мачовете от Лигата на нациите срещу Ирландия и Финландия през септември, Карсли е отворен за завръщането на Айвън в националния отбор и дори планира лично да провери новодошлия Ал Ахли.
"Честно казано, помислих за това. Като временен мениджър не мога да изключа никого. Би било интересно да отида и да видя Айвън как играе и нивото, темпото и стандарта на футбола там.
Имаме достъп до мачовете, така че със сигурност ще следя развитието му там. Но би било добре да отида там и да видя със собствените си очи и да усетя атмосферата и скоростта на играта, защото видеото не напълно предава това.
Така че да, определено няма да се отказвам от него. Трябва да внимаваме... Имам представа за футбола там, но още не съм бил там и не съм го виждал с очите си", заяви Карсли.
- Филипе Луис след уволнението: Футболът е направен от цикли и нашият беше исторически
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Ривър Плейт назначи Едуардо Коудет за нов старши треньор
- Контузия за Роналдо, но Мондиал 2026 не е под въпрос
- Спортинг повали Порто с дузпа на Луис Суарес в първия полуфинал
- Роналдо остана в Рияд въпреки ракетните удари в региона
- Ubi maior, minor cessat
- Роналдо спешно напусна Саудитска Арабия след атаки с дронове
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]