Жоао Кансело стана играч на Ал -Хилал
Португалският защитник Жоао Кансело официално стана играч на Ал -Хилал. Официалната социална мрежа на шампиона на Саудитска Арабия съобщава за новака, но засега без подробности.
По-рано бъдещият трансфер на Кансело бе потвърден от инсайдера Фабрицио Романо и съобщи, че португалският национал ще подпише договор за три години. Според портала Transfermarkt, Ал-Хилал е платил 25 милиона евро на Манчестър Сити за новака.
Да припомним, че последната година и половина от кариерата си Кансело прекара под наем. Първо беше нает от Байерн, а миналия сезон от Барселона. Новакът в Ал Хилал има над 50 мача за националния отбор на Португалия.
- Неймар пропусна тренировка на Сантос преди важен мач
- Галатасарай разби Фенербахче в дербито и направи решителна крачка към титлата
- Междуконтиненталното дерби ще завърши без победител
- Ал-Ахли Джеда защити титлата си в Азия след драматичен финал
- Гьозтепе - Анталияспор: Трибуните ще помогнат на отбора на Мъри
- Треньорът на Сантош защити Неймар
- Далич и хърватската федерация на визита при Гуардиола
- Бока Хуниорс спечели Суперкласико, Леандро Паредес герой от дузпа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]