Бешикташ обяви за преговори с Моуриньо
Вицепрезидентът на Бешикташ Хюсеин Юджел говори за преговорите с португалския треньор Жозе Моуриньо .
"Срещнах Жозе Моуриньо в Истанбул преди около месец. Казах му, че бих искал да го видя в Бешикташ, че той подхожда на нашия клуб. Жозе Моуриньо каза, че ще оцени ситуацията, след като предложи да наблюдава Бешикташ и да се свърже с мен.
Моуриньо се обади след известно време и се съгласи да дойде. Следващата седмица имам нова среща в Италия. Той каза още, че иска да работи в Бешикташ.
Покрихме икономическите очаквания на Моуриньо и работим и върху спонсорска подкрепа. Ние сме готови да изравним числата. Ще разгледаме въпроса с Моуриньо в борда на директорите. Следващата седмица ще проведем финалната среща в Италия“, заяви Юджел.
Припомняме, че към момента португалският специалист не е старши треньор на нито един клуб. Последната му работа е Рома в Рим, който той ръководи от 2021 до януари 2024 г.
По-рано в медиите се появи информация, че 61-годишният специалист има интерес да се завърне в Манчестър Юнайтед. Клубове от Саудитска Арабия и Фенербахче също проявиха интерес към Моуриньо.
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Лионел Меси има бразилски корени според ново историческо проучване
- Героят на Кабо Верде от Мондиал 2026 подписа с Коло-Коло
- Официално обявените трансфери в Европа за 24 юли
- МОК отказа да разследва Джани Инфантино за действията му по време на Мондиал 2026
- Анхел Кореа се завърна в Аржентина и подписва с Ривър Плейт
- ЕС наложи санкции на президента на ФИДЕ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]