Транвестит ще носи олимпийският огън в Париж
Транвестит ще вземе участие в щафетата на олимпийския факли по време на откриването на Олимпийските игри 2024 г. в Париж (Франция).
Знаменосец под псевдонима Minima Geste ще носи олимпийския факел в деня на откриването на състезанието на 25-сантиметрови токчета.
Олимпийските игри в Париж ще се проведат от 26 юли до 11 август. През декември 2023 г. МОК позволи на руснаците да участват в състезания в неутрален статут, при спазване на всички критерии за прием и квалификация за участие в турнира.
- Нани: Наслаждавайте се на Роналдо, преди да се откаже от футбола
- Трабзонспор си връща Андре Онана под наем
- ФИФА обмисля разширяване на Световното клубно първенство до 48 отбора
- Патрик Шик се отказа от националния отбор на Чехия след Мондиал 2026
- ФИФА обсъжда разширяване на Световното клубно първенство до 48 отбора през 2029 г.
- ФИФА допусна Русия до Световното за юноши
- Пиърс Морган: Роналдо е №1, а не Меси
- Меси и Роналдо: числата разказват своята история
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]