Луис Енрике се завърна в Бразилия
Ботафого обяви на официалния си сайт за трансфер на младото крило Луис Енрике, чиито права преди това принадлежаха на Бетис.
23-годишният бразилец се завърна в родината си, като подписа пълноправен договор.
Финансовите подробности и условията по сделката не бяха разкрити. Според портала Transfermarkt клубът от бразилското първенство е платил 16 милиона евро на представителя на испанската Ла Лига.
Припомняме, Луис Енрике премина в Бетис от Флуминензе през лятото на 2022 година срещу 8 милиона евро. Оттогава той е изиграл 64 мача на клубно ниво, като е отбелязал 4 гола и е направил 10 асистенции.
- Инфантино планира да остане начело на ФИФА до 2031 година
- Роналдо разкритикува напрежението в Саудитската лига: Това вече не е футбол
- ФИФА обсъжда задължителен възпитаник на терена във всеки мач
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
- Доменико Тедеско напусна Фенербахче
- Неймар пропусна тренировка на Сантос преди важен мач
- Галатасарай разби Фенербахче в дербито и направи решителна крачка към титлата
- Междуконтиненталното дерби ще завърши без победител
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]