Аякс, Байер и Нюкасъл се интересуват от Хендерсън
Журналистът Бен Джейкъб заяви, че ръководителите на Ал-Итифак ще се срещнат с английския полузащитник Джордан Хендерсън следващата седмица , за да обсъдят бъдещето му. Припомняме, че започнаха да се появяват информации, че футболистът иска да се върне в Европа.
"Клубът все още не е получил официално потвърждение, че за да бъде постигнат договор за наем, кандидатите ще трябва да покрият 100% от текущата заплата на Хендерсън. Аякс, Байер Леверкузен и дори Нюкасъл се интересуват от играча“, написа Джейкъб в социалната мрежа X (бивш Twitter).
33-годишният играч се присъедини към клуба от Саудитска Арабия миналото лято и изигра 17 мача в националния шампионат, където отбеляза четири асистенции.
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Фенербахче отрече интерес към Рафаел Леао и Ермедин Демирович
- Лионел Меси има бразилски корени според ново историческо проучване
- Героят на Кабо Верде от Мондиал 2026 подписа с Коло-Коло
- Официално обявените трансфери в Европа за 24 юли
- МОК отказа да разследва Джани Инфантино за действията му по време на Мондиал 2026
- Анхел Кореа се завърна в Аржентина и подписва с Ривър Плейт
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]