Фернандо Сантош оглави Бешикташ
Фернандо Сантош оглави турския Бешикташ и стана третият старши треньор на тима през този сезон, съобщават от клубната пресслужба.
Преди това Сантош бе треньор на Ещорил, Ещрела, Порто, АЕК, Панатинайкос, Бенфика и ПАОК, както и на националните отбори на Гърция, Полша и Португалия. Заедно с португалския национален отбор Фернандо спечели Европейското първенство и Лигата на нациите.
Бешикташ в момента е на пето място с 29 точки след 18 изиграни мача в турската Суперлига.
- Тръмп ще получи Наградата за мир на ФИФА
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Фламенго стана шампион на Бразилия
- Спечелил Купата на МЛС оглави Селтик
- УЕФА обмисля евентуално отстраняване на Израел
- Викинг стана шампион на Норвегия
- Неймар говори за контузията си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]