Де Лаурентис: Футболът се управлява от хора без визия
Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис говори за разговора си с шефа на Реал Мадрид и един от основателите на Суперлигата Флорентино Перес, както и за предстоящите срещи по повод турнира.
"Говорих с Флорентино Перес и се съгласихме да се срещнем с други предприемачи, за да обсъдим плановете за бъдещето. Футболът се управлява от стари хора, които нямат визия“, заяви Де Лаурентис.
Припомняме, че в четвъртък, 21 декември, правният орган призна за незаконни действията на ФИФА и УЕФА за забрана на създаването на Суперлига през 2021 г. В момента в списъка на участниците в Суперлигата са само Барселона и Реал Мадрид.
По-рано бе съобщено, че Де Лаурентис приветства решението на Европейския съд за Суперлигата и е готов да разгледа участието на Наполи в този проект.
- Осимен разказа за конфликта си с Наполи
- Наполи измъкна точката срещу Рома
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]