Лингард ще тренира в Ал-Итифак
30-годишният английски полузащитник Джеси Лингард ще тренира един месец в саудитския Ал-Итифак. Това съобщиха от пресслужбата на клуба.
Напомняме, че играчът е в статут на свободен агент. По-рано бе съобщено, че думата на старши -треньора на Ал-Итифак Стивън Джерард ще бъде решаваща по въпроса за подписването на договор с английския полузащитник.
През лятото Лингард тренира с лондонския Уест Хем, за който спортистът игра от януари до май 2021 г. Той прекара последния сезон като член на клуба Нотингам Форест, където в 20 мача отбеляза два гола и направи две асистенции. По-голямата част от кариерата на Лингард преминава в Манчестър Юнайтед.
- Романо: Роналдиньо няма да играе постоянно за Равена
- Спорт, власт и милиарди: проектът Саудитска Арабия
- Ван дер Ваарт се извини за коментара си по адрес на японските футболисти
- Манчини напусна Ал Сад, завръщането му начело на Италия изглежда все по-вероятно
- Сомалийският съдия Артан ще ръководи Суперкупата на Европа
- Ибрахимович: Американските фенове са най-мекушавите във футбола
- Бивш защитник на Левски отива при Станимир Стоилов в Гьозтепе
- Селтик гласува доверие на 74-годишния О'Нийл след златния дубъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]