Ди Мария обясни защо е отказал на клубове от Саудитска Арабия
Нападателят на Бенфика Анхел Ди Мария разкри, че е можел да премине в саудитския клуб през летния трансферен прозорец.
"Получих много обаждания от Саудитска Арабия. Предложиха ми невероятни суми, но избрах със сърцето си и реших да се върна в Бенфика. Благодарен съм на клуба и нашите фенове, защото е нещо невероятно да срещаш нови играчи по този начин. Бе удоволствие да получа такова посрещане. Излязох от клуба през предните врати и се върнах по същия път. Те се отнасят с мен много добре“, заяви Ди Мария.
35-годишният Ди Мария игра за Бенфика от 2007 до 2010 г. Аржентинският нападател се завърна в Лисабон това лято, присъединявайки се към клуба със свободен трансфер от Ювентус Торино.
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
- Интер Маями се е насочил към участие в Копа Либертадорес
- София ще бъде домакин на Общото събрание на Асоциацията на Европейските лиги
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]