Валбуена ще премине в кипърския Аполон
Матийо Валбуена, който стана свободен агент след края на договора с Олимпиакос, намери нов клуб. 38-годишният полузащитник е постигнал принципна договорка с кипърския Аполон от Лимасол и скоро трябва да подпише договор.
"Матийо Валбуена трябва да пристигне много скоро в тренировъчния център в Словакия, където се намира делегацията на първия отбор. Той ще бъде подложен на медицински преглед, необходим за потвърждаване на споразумението", съобщава пресслужбата на Аполон.
Планира се договорът с играча да бъде сключен за един сезон, до май 2024 г.
Бившият играч на Лион и Марсилия игра за Олимпиакос в Гърция през последните четири години. На сметката му са 18 гола в 150 мача за клуба.
- Фенербахче влиза в битката за Рафаел Леао
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Дживайро Рид е готов за трансфер в Нотингам Форест
- Матийо Валбуена продължава кариерата си в Малта
- Меси пропуска Мача на звездите в МЛС, но този път няма да бъде наказан
- Бешикташ е готов да обяви трансфера на Мохамед Салах
- Галатасарай отрече информациите за трансфер на Джамал Мусиала
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]