Твенте се интересува от Пелистри
Твенте проявява интерес към крилото на Манчестър Юнайтед и уругвайския национален отбор Факундо Пелистри. Клубът от Енсхеде иска да получи играча под наем, съобщава Voetbal International.
Все още не е ясно какви са плановете на "червените дяволи" за този футболист, но Твенте иска да се опита да подпише с Пелистри и да събере информация за него.
През сезон 2022/2023 Пелистри изигра общо 11 мача за Манчестър Юнайтед, четири от които във Висшата лига. Той се присъедини към "червените дяволи" през октомври 2020 г. от Пенярол Уругвай. Оттогава крилото е даван под наем на испанския Алавес два пъти (втората част от сезон 2020/2021 и сезон 2021/2022).
Договорът на Пелистри с Манчестър Юнайтед е до юни 2025 г.
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]