Брендън Роджърс може да се завърне в Селтик
Бившият мениджър на Лестър и Ливърпул Брендън Роджърс може да се завърне в Селтик, според Sky Sports.
Според източника северноирландският специалист е провел предварителни разговори със Селтик относно завръщането си в клуба. Следващият кръг от преговори се очаква да се проведе тази седмица.
Роджърс работи за Селтик между 2016 и 2019 г. Под негово ръководство клубът стана шампион на Шотландия три пъти, нпсител на Купата на Шотландия и Купата на шотландската лига.
Преди това Брендън е работил в Уотфорд, Рединг, Суонзи и Ливърпул. Последната му работа бе в Лестър, откъдето бе уволнен в началото на април тази година заради слаби резултати.
- Фламенго назначи Леонардо Жардим за треньор до 2027 година
- Филипе Луис след уволнението: Футболът е направен от цикли и нашият беше исторически
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Ривър Плейт назначи Едуардо Коудет за нов старши треньор
- Контузия за Роналдо, но Мондиал 2026 не е под въпрос
- Спортинг повали Порто с дузпа на Луис Суарес в първия полуфинал
- Роналдо остана в Рияд въпреки ракетните удари в региона
- Ubi maior, minor cessat
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]