ПСВ подписа с Торган Азар
Полузащитникът на Борусия Дортмунд Торган Азар се присъедини към ПСВ под наем, съобщава официалният сайт на нидерландския клуб. Договорът за наем е валиден до края на сезон 2022/2023.
"Това е страхотен клуб. ПСВ е претендент за победа в нидерландското първенство, клубът играе в Купата на Нидерландия и продължава да играе в европейските клубни турнири. Очаквам с нетърпение да мога да участвам в тези големи мачове“, заяви Азар.
Азар играе за Борусия Дортмунд от 2019 г. 29-годишният белгиец има 14 мача в германската Бундеслига този сезон, без да отбележи гол. От 2013 г. Азар е повикан в националния отбор на Белгия.
ПСВ в 19 мача събра 38 точки и е трети в класирането на първенството на Ередивизе.
- Битка между грандовете за Адейеми, Челси и Юнайтед водят надпреварата
- Резултати от последния кръг на Бундеслигата
- Дортмунд завърши сезона с победа и най-силния си актив от 2019 година насам
- Борусия Дортмунд привлече френски талант от РБ Залцбург
- Анонс на 33-ти кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд пречупи Айнтрахт и си гарантира второто място в Бундеслигата
- Зюле приключва с футбола на 30 години
- Гладбах шокира Дортмунд и си гарантира оставането в Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]