Роналдо: Аз съм уникален футболист
Кристиано Роналдо изрази намерението си да счупи рекордите на първенството на Саудитска Арабия.
37-годишният нападател премина в Ал-Насър, като подписа договор до 2025 г.
– Всички сме съгласни, че това е уникален трансфер. Но някои критикуваха вашия преход. Знам, че не те интересува, но искам да чуя мислите ти по този въпрос.
- Аз съм уникален играч, така че е страхотно да дойда тук. Счупих всички рекорди в Европа, така че искам да счупя някои и тук. За мен това е страхотна възможност.
Както казахте, това е уникален договор, защото аз съм уникален футболист. Това е нормално за мен, - заяви португалецът.
- Меси блесна с четири голови действия при зрелищен успех на Интер Маями
- Отмъщението
- Ал-Хилал предлага 90 милиона евро годишна заплата на Левандовски
- Роналдо след драматичното реми с Ал-Хилал: Мечтата е близо
- Джонатан Нарваес спечели четвъртия етап на Джиро д’Италия, Чиконе облече розовата фланелка
- Ал-Насър изпусна победата срещу Ал-Хилал в добавеното време
- Моуриньо отложи решението за бъдещето си след издънката на Бенфика
- Кристиано Роналдо се обърна към феновете преди решителния мач с Ал-Хилал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]